KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13062048
nr 1306 2048
Olle Nyström. "World for two". Signerad, daterad -78, akryl på glas, låda. Ramens innermått: 94x108 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 10 februari 2020
kl 18:09:25
1.800 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr